KONST / Litografier / Färglitografi 7897264
nr 789 7264
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färglitografi , Nils G Stenqvist (1934-2005), 14/110, Signerad 1968, motivets mått: 25x25
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 november 2012
kl 18:28:07
350 kr
350 kr
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist